Elzab

ELZAB Prima

Waga przeznaczona do współpracy z kasami fiskalnymi firmy ELZAB S.A. oraz z innymi kasami i urządzeniami wyposażonymi w interfejs szeregowy. Może pracować również jako samodzielna waga ogólnego przeznaczenia. Przy pracy z kasami ELZAB Alfa, ELZAB Delta i ELZAB Jota nie ma potrzeby stosowania zasilania zewnętrznego.

Więcej…
 

Elzab Pluton 2

Profesjonalne rozwiązanie dla handlu, przemysłu i gastronomii
Waga Pluton 2 to nieduża i kompaktowa waga elektroniczna wykonana w całości ze stali nierdzewnej, dopuszczona do kontaktu z żywnością.

Wyświetlacz LCD na słupku dostępny jako opcja.

 

Więcej…
 


Elektroniczna ELZAB Prima K

Waga posiada możliwość korzystania z bazy towarowej kasy rejestrującej we współpracy z kasami marki ELZAB oraz z bazy towarowej (32 510 PLU) zapisanej w pamięci wagi, wytwarzanie za pomocą wagi pozycji sprzedaży dla towarów ważonych i nieważonych na kasach marki ELZAB, przesyłanie wyniku ważenia w trybie emulacji kodu kreskowego.


Więcej…
 


ELZAB Prima K w wersji z wysięgnikiem

Jest dwudziałkową wagą kalkulacyjną realizującą wszystkie funkcje typowe dla tej grupy urządzeń, takie jak dokonanie dokładnego pomiaru masy oraz wyliczenie należności za zważony towar. Dodatkowo waga ELZAB Prima K posiada szereg cech i udogodnień, wyróżniających ją spośród szerokiej oferty rynkowej.


Więcej…
 


Waga Vega 2

Uniwersalne i trwałe rozwiązanie dla wymagających
Waga Vega 2 przeznaczona jest do pracy w obiektach handlowych różnej wielkości. Wspiera pracę sprzedawcy, zabudowana na stanowisku kasowym.
Znajduje również szerokie zastosowanie w przemyśle, gastronomii i przetwórstwie.


Więcej…
 

 

Saturn 2

Waga Saturn 2 zintegrowana ze skanerem łączy w jednej obudowie funkcje wagi i czytnika kodów kreskowych. Dzięki temu poprawia się komfort i szybkość pracy kasjera, ponieważ operacja ważenia i skanowania odbywa się w tym samym miejscu. Niewielkie rozmiary i atrakcyjna cena to cechy urządzenia tworzącego idealne wyposażenie stanowiska sprzedaży w sklepie dowolnej wielkości.
Swobodny wybór czytnika pozwala dopasować ostateczne rozwiązanie do możliwości inwestycyjnych placówki.


Więcej…
 


Neptun 2

Elektroniczna waga Neptun 2 dedykowana jest do współpracy ze skanerami kodów kreskowych o szerokim kącie skanowania (do 360 stopni). Rozwiązanie przeznaczone jest do zabudowy w boksie kasowym. Zapewnia kasjerowi komfortowe warunki pracy, zmniejszając jego wysiłek, ułatwia i przyspiesza sprzedaż.


Więcej…
 

Kosz montażowy wagi Vega


Opcjonalny kosz wagi Vega, który umieszcza się w otworze wyciętym w blacie. Ułatwia szybki montaż urządzenia i ma wpływ na estetykę instalacji.


 

Kosz montażowy wagi Saturn

Opcjonalny kosz wagi Saturn, który umieszcza się w otworze wyciętym w blacie. Ułatwia szybki montaż urządzenia i ma wpływ na estetykę instalacji.


 

Nasi partnerzy