CAS

CAS AP-1

Od wielu lat obecne na polskim rynku, cenione za wysoką jakość, niezawodność i trwałość. Dzięki wprowadzeniu funkcji automatycznej zmiany działki wagi AP-1 zapewniają wysoką dokładność pomiaru. Port RS232 umożliwia podłączenie wagi do kasy fiskalnej lub komputera.

Więcej…
 

ER JUNIOR

Idealnie sprawdza się w tradycyjnych punktach sprzedaży, na bazarach oraz przy sprzedaży obwoźnej. Niewątpliwym atrybutem tych urządzeń jest nowoczesna konstrukcja. Dzięki automatycznej zmianie działki waga zapewnia wysoką dokładność pomiarów masy. Wbudowany akumulator po pełnym naładowaniu zapewnia do 200h pracy bez zasilania.

Więcej…
 

CL5000 JUNIOR

Waga etykietująca przeznaczona dla klientów poszukujących nowoczesnych i ekonomicznych rozwiązań z zakresu etykietowania towarów w sklepach i zakładach produkcyjnych. Dostępna gama  funkcji użytkowych pozwala na łatwe dopasowanie sposobu działania wagi oraz układu graficznego drukowanych etykiet do różnorodnych potrzeb użytkownika.


Więcej…
 

CAS SW-1 PLUS

Wagi z serii SW-1 PLUS SR to nowa wersja dobrze znanej i popularnej małej, lekkiej i łatwej w użyciu wagi kontrolnej SW-1. Duże wyświetlacze zapewniają łatwy odczyt masy ważonego towaru. Dzięki zasilaniu bateryjnemu waga może pracować w dowolnym miejscu.

Więcej…
 


Nasi partnerzy