Axicom - kasy, drukarki fiskalne. Logo1 Axicom - kasy, drukarki fiskalne. Logo1
O firmie

 

Od 1993 roku działamy w branży urządzeń fiskalnych. Zajmujemy się sprzedażą, serwisem oraz szkoleniami w zakresie obsługi kas i drukarek fiskalnych takich firm jak: Elzab, Sharp, Posnet, Datecs, Novitus, Emar, Incotex, Elcom.
Oferujemy również materiały eksploatacyjne, akcesoria oraz inne urządzenia związane z handlem takie jak: czytniki kodów kreskowych, kolektory danych, wagi elektroniczne.

Nasza oferta obejmuje również specjalistyczne oprogramowanie dla gastronomii oraz handlowo-magazynowe. Od zakupu, poprzez instalację i szkolenia aż do obsługi serwisowej oferujemy Państwu pełną pomoc z naszej strony.
Zajmujemy się również sprzedażą i instalacją sprzętu potrzebnego do obsługi tego oprogramowania takiego jak: terminale dotykowe POS, komputery PC, drukarki zamówień, systemy monitorów kuchennych.

Prawie 20-letnie doświadczenie na rynku, pozwala nam na ciągłe powiększanie grona klientów jak również sprawną i profesjonalną obsługę serwisową.

Niezależnie od wielkości firmy mogą Państwo liczyć na profesjonalny serwis, indywidualne podejście do klienta, ludzkie zasady współpracy, życzliwość i otwartość.

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy.

 

Nasi partnerzy