NovitusNovitus Mała Plus E

Kasa fiskalna MAŁA PLUS E to najnowsza technologia dedykowana dla małych punktów sprzedaży realizująca rejestrację kopii wydruków na elektronicznym nośniku danych (karta SD), wg wytycznych Rozporządzenia MF z dnia 28 listopada 2008 r. Dzięki niewielkim wymiarom kasa nie zabierze dużo miejsca na – często ograniczonej – powierzchni stanowiska sprzedaży.

Więcej…
 

Sento E

Nowoczesna kasa fiskalna dedykowana małym i średnim punktom handlowo usługowym, realizująca rejestrację kopii wydruków na elektronicznym nośniku danych (karta SD). Mała i poręczna obudowa kasy kryje w sobie zaawansowaną technologię i funkcjonalność spotykaną dotychczas w segmencie dużych kas systemowych.

Więcej…
 

Nano E

Przeznaczona do pracy w mobilnych punktach handlowych, gastronomicznych i usługowych jest jedną z najmniejszych na rynku kas realizujących rejestrację kopii wydruków na elektronicznym nośniku danych. Zaletami są jej gabaryty, kształt, wyjątkowa poręczność konstrukcji i bardzo wydajne zasilanie akumulatorowe. Kasa współpracuje z komputerem, czytnikiem kodów kreskowych, wagą, terminalem płatniczym i modemem.

Więcej…
 

Mała Plus

Najnowsza technologia dedykowana dla małych punktów sprzedaży. Nowoczesne wzornictwo, sprawdzona, poparta wieloletnim doświadczeniem ergonomia, oraz najwyższa jakość zastosowanych podzespołów sprawią, że zarówno początkujący jak i wieloletni użytkownik kas fiskalnych znajdzie w nich to, czego obecnie można wymagać od urządzeń fiskalnych. Dzięki niewielkim wymiarom kasa nie zabierze dużo miejsca na powierzchni stanowiska sprzedaży.

Więcej…
 


Nasi partnerzy