ElzabK10


Pierwsza kasa fiskalna na polskim rynku z panelem dotykowym! Nowoczesna, uniwersalna, dedykowana zarówno do pracy stacjonarnej jak i w terenie, w usługach oraz małych placówkach handlowych. Przetestowana w różnych warunkach atmosferycznych, przystosowana do wielu środowisk pracy.

 

Więcej…
 

Mini E

Niewielkie wymiary, niska waga, duża funkcjonalność oraz elektroniczna kopia paragonu powoduje, że kasa Elzab Mini E jest kasą bardzo wszechstronną. Przygotowana do sprzedaży m.in. usług lekarskich i prawniczych. Dzięki wydajnemu akumulatorowi Li-Ion może pracować jako kasa mobilna na parkingach czy w sprzedaży obwoźnej. Dostępna w kolorach białym i czarnym.

 

Więcej…
 

Jota E

ELZAB Jota E to nowoczesna, mała kasa fiskalna, optymalne rozwiązanie dla małych i średnich placówek handlowych i usługowych. Elektroniczna kopia paragonów, współpraca z wieloma urządzeniami, możliwość zasilania z instalacji samochodowej i małe rozmiary sprawiają, że jest bardzo uniwersalna.

Więcej…
 

Jota E 6143 PLU

Kasa ELZAB Jota E 6 tys. PLU jest kasą z kopią elektroniczną paragonów i funkcjonalnością równą kasom segmentu średniego. Jest to kasa dedykowana dla mniejszych sklepów spożywczych, sklepów mięsnych, cukierni, piekarni, małej gastronomii, szczególnie tam, gdzie możliwa jest praca w sieci LAN/WAN.

Więcej…
 

Mini

Sprawdzone podzespoły i mechanizmy gwarantują tej małej i mobilnej kasie wysoką jakość i trwałość. Bardzo łatwa do utrzymania w czystości dzięki klawiaturze pokrytej folią oraz wysokiej jakości materiałom. Małe wymiary, niska waga oraz dodatkowe wyposażenie sprawiają, która może pracować jako kasa stacjonarna i/lub przenośna. ELZAB Mini to mała i prosta w obsłudze kasa, idealna dla usługodawców i małych placówek handlowych.

 

Więcej…
 

Alfa Max E KP

Nowa linia wzornicza kas fiskalnych ELZAB oferuje najwyższą jakość technologii i zestaw funkcjonalny znany do tej pory wyłącznie z kas systemowych. Kasa występuje w dwóch wykonaniach kolorystycznych, identyfikujących pojemność bazy towarowej: grafitowo-czarna
o pojemności 8191 towarów i brązowo-srebrną o pojemności 16383 towarów. Posiada wygodny i oszczędny zapis kopii elektronicznej paragonów.

Więcej…
 

Delta Max E

ELZAB Delta Max E jest kasą systemową adresowaną do placówek handlowych i supermarketów o dużym natężeniu ruchu i dużej liczbie towarów. Poszczególne modele różnią się pojemnością bazy towarowej (PLU) i opcjami wyposażenia (interfejs terminala płatniczego, interfejs LAN). ELZAB Delta Max E posiada elektroniczną kopię zapisu paragonów.

Więcej…
 

Delta Max G E

ELZAB Delta Max G E jest kasą systemową adresowaną do placówek handlowych i supermarketów o dużym natężeniu ruchu i dużej liczbie towarów. Posiada bardzo pojemną bazę towarową (PLU) i wyposażenie (interfejs terminala płatniczego, interfejs LAN). ELZAB Delta Max G E jest wersją kasy z elektroniczną kopią paragonów.

Więcej…
 


Nasi partnerzy