Argox

OS-2130d

Ta łatwa w obsłudze drukarka termiczna jest idealnym rozwiązaniem dla zastosowań nisko i średnio nakładowych. Mechanizm drukujący pozwala na wydruk etykiety o maksymalnej szerokości 72mm oraz długości 2540mm. Doskonale sprawdza się w punktach sprzedaży, bankowości, druku biletów, kioskach bądź w etykietowaniu dokumentów. Łatwe podłączenie i instalację zapewnia port USB 2.0.

Więcej…
 

OS-214 plus

Produkt energooszczędny zgodny ze standardem Energy Star. Atrakcyjny i stylowy wygląd pozwala na eksponowanie urządzenia w miejscach dostępnych klientowi. Interfejs USB w standardzie 2.0 zapewnia szybką i prostą komunikację z komputerem.

Więcej…
 

CP-2140

Urządzenie o niewielkich gabarytach, którego konstrukcja umożliwia założenie taśmy termotransferowej o długości nawet 300m. Ruchomy czujnik refleksyjny umożliwia zastosowanie wielu rodzajów etykiet bez konieczności czasochłonnej kalibracji. Argox CP-2140 zapewnia wydruk z rozdzielczością 203dpi z maksymalną prędkością 102 mm/s.

Więcej…
 

R-400 plus

Urządzenie charakteryzujące się prostotą obsługi i wydajnością drukarki półprzemysłowej. Stabilną pracę zapewnia 32-bitowy procesor oraz pamięć 1MB. Ruchomy czujnik refleksyjny automatycznie wykrywa etykiety o szerokości od 10mm do 110mm. Optymalny wybór drukarki dużej wydajności przy uwzględnieniu niskich kosztów zakupu.

Więcej…
 


Nasi partnerzy